POMELLATO

Prêt-à-porter
 

Milánskou značku Pomellato založil v roce 1967 Pino Rabolini, který přišel s revolučním konceptem prêt-à-porter – kreativních šperků určených ke každodennímu nošení.

Made in Milan
 

V milánském ateliéru Pomellato tvoří každý den více než 100 řemeslníků jedinečné šperkařské klenoty. Každý drahokam je oživen jejich vášní a odborností. Tento proces spojuje vzácné kovy, jemné diamanty a barevné drahokamy z celého světa.

4. nejvýznamnější klenotnická značka v Evropě
 

Pomellato si záhy získalo obrovskou popularitu a dnes je čtvrtou nejvýznamnější klenotnickou značkou v Evropě, vyhledávanou pro svůj charakteristický design a použití barevných drahokamů vybroušených do unikátních tvarů.

__________________________________

KOLEKCE
POMELLATO

__________________________________

Módní kytice emocí

M’AMA NON M’AMA


S hravou kolekcí M'ama non m'ama (miluje mě, nemiluje mě) mohou barvy vyjádřit celý nový svět emocí, odrážející skutečně jedinečný a proměnlivý styl inspirovaný módou a pocity.

Inspirováno
krásou přírody

SABBIA


Připomínající jemné pláně krystalických pískových zrn pohlazených sluncem, diamantové povrchy Sabbia se třpytí, jakmile chytí světlo. Velké i malé zaoblené ostrovy dokonalosti spolu ladí v jemném přírodním mixu.

Stylová ikona

NUDO


Nudo je nekonečným překvapením barev a stylu - ikonický šperk, který chce vlastnit každá moderní žena. Kolekce je protkána jednoduchými liniemi, kvalitním zpracováním a čistou krásou drahokamů.