Prêt-à-porter
 

Milánská značka Pomellato, kterou v roce 1967 založil v Itálii Pino Rabolino. Ten se stál průkopníkem a inovátorem klenotnického světa. Jako první představil revoluční koncept prêt-à-porter, neboli kreativní šperky určené ke každodennímu nošení.

Pomellato si záhy získalo obrovskou popularitu a dnes je čtvrtou nejvýznamnější klenotnickou značkou v Evropě, vyhledávanou pro svůj charakteristický design a použití barevných drahokamů vybroušených do unikátních tvarů.

Made in Milan
 

Vytvořeno rukama odborníků, milánských zlatníků, Pomellato šperky vynikají svým jedinečným designem a barevnými drahokamy, které definují nezaměnitelný a ikonický styl. Každý drahokam je oživen jejich vášní a odborností. Tento proces spojuje vzácné kovy, jemné diamanty a barevné drahokamy z celého světa. 

Milán byl a stále je místem, kde se setkal luxusní a módní průmysl a stal se hlavním městem prêt-à-porter.

4. nejvýznamnější klenotnická značka v Evropě
 

Pomellato je součástí Keringu, světové skupiny luxusních značek, která řídí vývoj renomovaných domů v oblasti módy, koženého zboží, šperků a hodinek.

K dostání v síti klenotnictví HALADA, kde lze pravidelně obdivovat nové přírůstky oblíbených kolekcí NUDO, Fantina, Sabbia, Iconica a dalších

Pomellato