SLUŽBY

Poradenství na nejvyšší úrovni

V oblasti šperků jsme odborníky. Nechte se vést našimi asistenty prodeje a ponořte se do světa třpytu a luxusu. Náš odborně vyškolený personál vás ochotně zasvětí do tajemství diamantů, barevných kamenů a perel.

Certifikáty pravosti

Za kvalitu svých produktů ručíme. Každý u nás zakoupený šperk dodáváme s certifikátem pravosti, za který ručíme svým jménem. Diamanty o velikostech větších než 0,50 ct jsou každý opatřen mezinárodním certifikátem. To je příslib značky HALADA.

Obdarujte své milované!

Přejete si výjimečný servis? U nás je to samozřejmost! Dárky vám individuálním způsobem zabalíme a osobně doručíme na určenou adresu, ať už domů, do firmy či do hotelu. Zároveň seženeme i tu nejkrásnější kytici ve městě.

Inspirace

V oblasti šperků neustále sledujeme nejnovější trendy, jednou ročně je uspořádáme do exkluzivního katalogu HALADA a doručíme na vaši adresu. I během roku je stále co objevovat prostřednictvím našich sezonních nabídek, o nichž průběžně informujeme.

Obchody HALADA

Své nákupy či opravy si na přání můžete vyzvednout v pobočkách v Praze nebo Brně.

Šperky na míru

Chcete být osobití? Není nic krásnějšího než zdůraznit svou osobnost šperkem navrženým přesně podle vlastních představ! Nechte si poradit našimi zlatnickými odborníky a vytvořte si vlastní unikát. Na přání vám vytvoříme nákres nebo počítačový model šperku tak, abyste svůj jedinečný šperk mohli nejprve schválit a obdivovat ho ještě před jeho dokončením.

Zlatnická dílna

Žijeme šperky, a proto vás zveme do naší zlatnické dílny, kde nabízíme veškerý servis našich zlatnických mistrů. Ať už jde o opravu anebo zhotovení jedinečného šperku, právě zde se vaše sny stanou skutečností.

Remodelace šperků

Vkus a styl se během let mění. Co bylo včera moderní, je dnes zastaralé nebo ne zcela módní. V naší zlatnické dílně vdechneme vašim rodinným šperkům nový život a obnovíme jejich půvab v plné kráse a současném stylu. Přineste nám svůj šperk a společně s naším zlatnickým mistrem pro vás navrhneme řešení, jak z něj opět vytvořit umělecké dílo, které zazáří ve zcela novém světle.


HALADA spol. s r.o., IČ: 00563218, Pařížská 7, 110 00 Praha 1, +420 733 710 384, halada@halada.cz