PRSTENY

_________________

POMELLATO


FOPE

Unikátní koncept pružných celozlatých šperků FOPE Flex'it se díky své patentované technologii stal světovým bestsellerem. Kromě komfortních a elegantních náramků, náhrdelníků a náušnic v naší nabídce najdete i prsteny ve třech barvách 18kt zlata s diamanty.


MIKIMOTO

Japonská značka Mikimoto je synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Prsteny MIKIMOTO exkluzivně v obchodech HALADA již od 50 000 Kč


CAPOLAVORO

Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“ a dokonale vystihuje filozofii značky. V několika různých kolekcích CAPOLAVORO nabízí diamantové šperky i stylové klenoty s barevnými drahokamy.

Prsteny CAPOLAVORO exkluzivně v obchodech HALADA od 30 000 Kč


NOOR

Podle pověsti přinášejí diamanty štěstí a značka Noor, jejíž inspirací se stal legendární diamant Koh-i-noor, oslavuje tyto kameny světla v každém svém šperku.


AG GERSTNER

Známé německé klenotnictví AG Gerstner dobře ví, že každá láska je speciální a jedinečná. Všechny páry jsou unikátní, a Gerstner proto přichází se širokou škálou nejrůznějších kolekcí snubních prstenů, aby si mohl vybrat opravdu každý. 


CHRISTIAN BAUER

Zásnubní a snubní prsteny Christian Bauer již více než 130 let oslovují zákazníky špičkovým zpracováním, ve kterém se zrcadlí bohatá historická tradice a moderní inovativní pojetí. Jejich prsteny nejsou pouze šperkem. Jsou symbolem nekonečné lásky mezi dvěma lidmi, a jejich ruční výrobě je proto v této rodinné firmě věnovaná nevídaná péče.


NIESSING

Filozofií značky Niessing je, aby šperk přirozeně zdůrazňoval sílu osobnosti a stal se nevyčerpatelným zdrojem radosti. Dopřejte si luxus,
který je na trhu již 140 let.


SCHOEFFEL

Inspirací značky SCHOEFFEL zůstává jedinečná krása ženy – stejně tajemná jako mystická říše perel. Společnost upevnila své postavení uznávané luxusní značky v exkluzivní oblasti prvotřídních kultivovaných perel.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz