Šperk je naše vášeň

Smysl pro krásu, síla prožitku a vášeň pro vše, co život přináší...

Daly vzniknout příběhu jménem „Halada“, příběhu rodinného šperkařství, jehož úspěch je postaven na tradičních hodnotách. Vzájemné porozumění, otevřenost novým věcem, schopnost se nadchnout, ale i serióznost a smysl pro obchod a podnikání jsou vlastnosti, bez nichž by šperkařství nesoucí rodinné jméno nebylo tím, čím je.

Na začátku příběhu stál cit pro design

A také krásu přírodního materiálu i pro jeho vypovídací schopnosti. Cesty za poznáním vzdálených krajů, kultur, zvyklostí a lidí daly práci s kameny a vzácnými kovy hlubší smysl. Umožnily v plné míře naplnit poslání šperku, který není pouze luxusním předmětem. Invence designéra a zručnost tvůrce spojená se sdělením ukrytém v drahém kameni a vzácném kovu i citlivý a profesionální způsob, kterým se šperk dostává k zákazníkovi, jsou neoddělitelnými předpoklady úspěchu každého šperku.

Šperkařství Halada ctí všechny tyto atributy

A šperky, které přináší svým zákazníkům, naplňují tuto trojjedinou roli v plné míře. Kvalita materiálu doložená certifikáty, pečlivý výběr z kolekcí renomovaných značek i vlastní tvorba splňují náročná kritéria kladená na šperk. K trvalé hodnotě šperku přispívá i způsob, jakým je prezentován a prodáván a péče, která je mu věnována. Těmto zásadám přikládá šperkařství Halada stejný význam jako kvalitě materiálu a designu.

Obchody HALADA

Kamenné obchody v prestižních lokalitách a profesionálové s osobním přístupem ke každému zákazníkovi i následná péče o šperk jsou cennou devizou rodinného podnikání a součástí know-how.

Na Vás, kdo jste si cestu ke šperkům Halada našli, i na Vás, kteří teprve přijdete, se těšíme ve třech prodejnách v České republice.

HALADA Inspiration

Pro štěstí, z lásky, z přátelství, pro krásu, pro dobrou náladu a nebo jen tak… Každý den je příležitost udělat radost sobě, ale především těm, ke kterým chováme nejvzácnější city. Nechte se inspirovat naším výběrem osobitých šperků, které budou přinášet radost každý den.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz