NÁHRDELNÍKY

_________________

Krk a dekolt patří k těm částem lidského těla, které si ženy rády zdobí již po dlouhá tisíciletí. Sofistikovaný náhrdelník dokáže strhnout pozornost, doladit Váš outfit a pozvednout Váš životní styl na vyšší úroveň. V nabídce HALADA najdete náhrdelníky z ryzího zlata s diamanty, barevnými kameny a perlami pro každou příležitost. Vyberte si elegantní kousek, který oživí Váš pracovní look nebo zvolte výraznější šperk na večírek. S luxusním náhrdelníkem značek FOPE, JÖRG HEINZ, CAPOLAVORO, SCHOEFFEL nebo MIKIMOTO jednoduše nemůžete sáhnout vedle.

Ozdobte svůj dekolt...

FOPE

FOPE Flex'it je šperk i inženýrské dílo. Dokonale pružné, celozlaté, a přesto odolné náhrdelníky ve třech barvách 18kt zlata s diamanty se díky své patentované technologii staly světovým bestsellerem. 

Náhrdelníky FOPE exkluzivně v obchodech HALADA již od 30 000 Kč

JÖRG HEINZ

Nejnovější kreace značky představují přepychový uzávěr „Mystery Sphere“ a unikátní přívěs „Magic Pendant,“ které promění náhrdelník v exkluzivní klenot slibující nejedno okouzlující překvapení.

Náhrdelníky JÖRG HEINZ exkluzivně v obchodech HALADA od 55 000 Kč

MIKIMOTO

,,Chtěl bych ozdobit všechny ženy na světě perlami," prohlásil Kokichi Mikimoto, když v roce 1893 vypěstoval vůbec první kultivovanou perlu. 

Japonská značka Mikimoto je synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Náhrdelníky MIKIMOTO exkluzivně v obchodech HALADA od 20 000 Kč

SCHOEFFEL

Inspirací značky SCHOEFFEL zůstává jedinečná krása ženy – stejně tajemná jako mystická říše perel. Společnost upevnila své postavení uznávané luxusní značky v exkluzivní oblasti prvotřídních kultivovaných perel.

Náhrdelníky SCHOEFFEL exkluzivně v obchodech HALADA od 20 000 Kč

CAPOLAVORO

Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“ a dokonale vystihuje filozofii značky. V několika různých kolekcích Capolavoro nabízí diamantové šperky i stylové klenoty s barevnými drahokamy.

Přívěsy CAPOLAVORO exkluzivně v obchodech HALADA již od 20 000 Kč


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz