PRSTENY

_________________

Nechte se inspirovat naším výběrem sofistikovaných prstenů světových značek, jako je MIKIMOTO, FOPE, CAPOLAVORO, SCHOEFFEL nebo NIESSING. Pouze precizně vybroušené diamanty, barevné drahokamy nebo perly zasazené do zlatého lůžka dokážou své majitelce zajistit naprosto neodolatelný vzhled. Své ruce si teď pravděpodobně budete prohlížet mnohem častěji než dřív.

Vyberte si ten
pravý...

CHRISTIAN BAUER

Zásnubní a snubní prsteny Christian Bauer již více než 130 let oslovují zákazníky špičkovým zpracováním, ve kterém se zrcadlí bohatá historická tradice a moderní inovativní pojetí. Jejich prsteny nejsou pouze šperkem. Jsou symbolem nekonečné lásky mezi dvěma lidmi, a jejich ruční výrobě je proto v této rodinné firmě věnovaná nevídaná péče.

Prsteny CHRISTIAN BAUER exkluzivně v obchodech HALADA

NIESSING

Filozofií značky Niessing je, aby šperk přirozeně zdůrazňoval sílu osobnosti a stal se nevyčerpatelným zdrojem radosti. Dopřejte si luxus,
který je na trhu již 140 let.

Prsteny NIESSING exkluzivně v obchodech HALADA již od 20 000 Kč

NOOR

Podle pověsti přinášejí diamanty štěstí a značka Noor, jejíž inspirací se stal legendární diamant Koh-i-noor, oslavuje tyto kameny světla v každém svém šperku.

Prsteny NOOR exkluzivně v obchodech HALADA

AG GERSTNER

Známé německé klenotnictví AG Gerstner dobře ví, že každá láska je speciální a jedinečná. Všechny páry jsou unikátní, a Gerstner proto přichází se širokou škálou nejrůznějších kolekcí snubních prstenů, aby si mohl vybrat opravdu každý. 

Prsteny AG GERSTNER exkluzivně v obchodech HALADA

FOPE

Unikátní koncept pružných celozlatých šperků FOPE Flex'it se díky své patentované technologii stal světovým bestsellerem. Kromě komfortních a elegantních náramků, náhrdelníků a náušnic v naší nabídce najdete i prsteny ve třech barvách 18kt zlata s diamanty.

Prsteny FOPE exkluzivně v obchodech HALADA již od 30 000 Kč

SCHOEFFEL

Inspirací značky SCHOEFFEL zůstává jedinečná krása ženy – stejně tajemná jako mystická říše perel. Společnost upevnila své postavení uznávané luxusní značky v exkluzivní oblasti prvotřídních kultivovaných perel.

Prsteny SCHOEFFEL exkluzivně v obchodech HALADA již od 36 000 Kč


POMELLATO

Pomellato si záhy získalo obrovskou popularitu a dnes je čtvrtou nejvýznamnější klenotnickou značkou v Evropě, vyhledávanou pro svůj charakteristický design a použití barevných drahokamů vybroušených do unikátních tvarů.

Prsteny POMELLATO exkluzivně v obchodech HALADA


MIKIMOTO

Japonská značka Mikimoto je synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Prsteny MIKIMOTO exkluzivně v obchodech HALADA již od 50 000 Kč

CAPOLAVORO

Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“ a dokonale vystihuje filozofii značky. V několika různých kolekcích CAPOLAVORO nabízí diamantové šperky i stylové klenoty s barevnými drahokamy.

Prsteny CAPOLAVORO exkluzivně v obchodech HALADA od 30 000 Kč


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz