Šperk je naše vášeň

_________________

Manželé Haladovi, kteří své šperkařství založili v roce 1978 v německém Mnichově, se stali jedněmi z nejuznávanějších tuzemských prodejců diamantových a perlových šperků. Vedle výroby vlastních klenotů česko-německá značka Halada disponuje výhradními zastoupeními největších klenotnických společností na světě. Mezi ně patří Pomellato, Fope, Niessing, Jörg Heinz, Gellner, ale například i Mikimoto, největší firma specializující se na perlové klenoty na světě, která vypěstovala vůbec první kultivovanou perlu.

40 let příběhu
jménem HALADA


Psal se rok 1978. Zamilovaný pár. Jen oni dva a jejich velký sen. Sen o vlastním klenotnictví, které nabídne víc než kterékoliv jiné. Podnik věrný tradičním hodnotám a pečující o dlouhodobé vztahy s klienty. Dokonalý servis a excelentní výběr produktů – odvážný i konzistentní, moderní, leč klasický. Inovativní a určující trendy, přesto nadčasový. A protože netušili, že to je nemožné, ten sen si splnili...

Jenom opravdu silná myšlenka
je každým rokem ještě lepší


Nápad je jen začátek. K jeho realizaci je třeba hodně práce, nesmírně trpělivosti a ještě více vůle. To vše Lia a Štěpán Haladovi měli. Výsledkem je zavedená vzkvétající společnost, která definovala výjimečné porozumění kráse ušlechtilých šperků v České republice.

Rodinné šperkařství
postaveno na tradičních hodnotách


Smysl pro krásu, síla prožitku a vášeň pro vše, co život přináší daly vzniknout příběhu jménem „Halada“, příběhu rodinného šperkařství, jehož úspěch je postaven na tradičních hodnotách. Vzájemné porozumění, otevřenost novým věcem, schopnost se nadchnout, ale i serióznost a smysl pro obchod a podnikání jsou vlastnosti, bez nichž by šperkařství nesoucí rodinné jméno nebylo tím, čím je.

Cit pro design a krásu
přírodního materiálu


 Cesty za poznáním vzdálených krajů, kultur, zvyklostí a lidí daly práci s kameny a vzácnými kovy hlubší smysl. Umožnily v plné míře naplnit poslání šperku, který není pouze luxusním předmětem. Invence designéra a zručnost tvůrce spojená se sdělením ukrytém v drahém kameni a vzácném kovu i citlivý a profesionální způsob, kterým se šperk dostává k zákazníkovi, jsou neoddělitelnými předpoklady úspěchu každého šperku. Šperkařství Halada ctí všechny tyto atributy a šperky, které přináší svým zákazníkům, naplňují tuto trojjedinou roli v plné míře.

Kvalita
a trvalá hodnota


Kvalita materiálu doložená certifikáty, pečlivý výběr z kolekcí renomovaných značek i vlastní tvorba splňují náročná kritéria kladená na šperk. K trvalé hodnotě šperku přispívá i způsob, jakým je prezentován a prodáván a péče, která je mu věnována. Těmto zásadám přikládá šperkařství Halada stejný význam jako kvalitě materiálu a designu.

Butiky HALADA


Kamenné obchody v prestižních lokalitách a profesionálové s osobním přístupem ke každému zákazníkovi i následná péče o šperk jsou cennou devizou rodinného podnikání a součástí know-how.

Na Vás, kdo jste si cestu ke šperkům Halada našli, i na Vás, kteří teprve přijdete, se těšíme ve 4 buticích v České republice a 1 na Slovensku.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181