NIESSING

Zdroj radosti
a inspirace


Představte si šperky stejně moderní, jako jsou lidé, kteří je nosí. Přesně takové jsou prsteny, náušnice a náhrdelníky německé značky Niessing. Jednoduchý čistý design podporuje sílu osobnosti a otevírá nekonečný prostor pro ty nejkrásnější emoce. Napište spolu s klenoty Niessing svůj vlastní životní příběh a objevte opravdovou vášeň, díky které tyto šperky vznikají.

Perfekní symbol
Vaší lásky

V hlavní roli minimalismus


Zlatnictví Niessing existuje již přes 140 let a za své odvážné a nadčasové vize vděčí Ursule Exner, která značku vedla v 70. letech minulého století. Její spolupráce se známými umělci a architekty přinesla zcela nový designový koncept s důrazem na minimalismus, jednoduchost a špičkové ruční zpracování. Tento trend pokračuje dodnes a v německém městě Vreden stále vznikají zcela originální a inovativní šperky.

Jaká je barva
Vaší lásky?

Patentované prsteny
s „plovoucími“ diamanty


O světovou pozornost a zájem se postaral především ikonický prsten Niessing Ring®, který odhaluje krásu diamantu ze všech stran. „Plovoucí diamant“ v prstenu reprezentuje ten nejčistší design a jeden z nejkrásnějších způsobů zasazení diamantů do šperku. Designová ocenění za patentované prsteny Niessing Ring® doplňují sbírku prestižních cen za inovace a desing, která se díky nadšení a zručnosti zdejších zlatníků neustále rozrůstá.