halada-logo
0
0 Kč

Prsten s diamanty Blossom Star

Tento prsten, mistrovsky vyrobený z lesklého 14kt bílého zlata, je symbolem sofistikovanosti a nekonečné elegance. Jeho diamanty třpytící se jako kapky rosy vyzařují luxus a výjimečnost. Šperk je součástí kolekce Flowers.

Rozkvetlá zahrada, která vyrostla ze zlata a diamantů. To je kolekce Flowers, která si hraje s elegancí květů a lístků. Barevné i čiré diamanty jsou zasazeny do žlutého, bílého a růžového zlata tvarovaného do okouzlujících tradičních i exotických květin. Náramky, náušnice, prsteny a náhrdelníky ALO diamonds v této kolekci zdobí nejčastěji královna všech květin – růže.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

Vyberte barvu zlata

Vyberte velikost prstenu 1 varianta
Vyberte váhu drahokamu

0.020 ct

1 varianta
41 500 Kč
od 41 500 Kč
    • luxusní balení a doprava zadarma
    • certifikát pravosti drahých kamenů
    • možnost vrácení do 14 dnů od převzetí
Vyberte barvu zlata
Bílé
Ryzost zlata
Au585
Vyberte druh centrálního kamene
Briliant
Přibližná váha centrálního kamene
0,020
Přibližná váha všech kamenů
0.21000
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
SI1
Přibližná hmotnost šperku
3.65 g
ID
224800790B.A
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více

Šperky do setu