halada-logo
0
0 Kč

Prsten s akvamarínem a diamanty Miraculeux

Každý váš pohyb bude nyní doprovázen okouzlujícím zábleskem diamantů a akvamarínu pečlivě vsazených do nádherného prstenu z 18kt bílého zlata. Tento klenot je symbolem elegance a jedinečnosti. Šperk je součástí kolekce Fantasy.

Šperky jako z pohádky. Stvořené s pořádnou porcí fantazie a představivosti. Kombinace barevných kamenů daly vzniknout unikátním prstenům, náušnicím, náramkům a náhrdelníkům. Některé diamanty naopak září samostatně, aby vynikla jejich jedinečnost. Jen těžko uvěřit, že tyto šperky nemají kouzelnou moc. Jejich magický design však podtrhne vaši individualitu a kreativitu.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

191 015 Kč
    • luxusní balení a doprava zadarma
    • certifikát pravosti drahých kamenů
    • možnost vrácení do 14 dnů od převzetí
Vyberte velikost prstene 1 varianta
Vyberte váhu drahokamu

9.680 ct

1 varianta
Vyberte barvu zlata
Bílé
Vyberte barvu zlata
Bílé
Ryzost zlata
Au750
Vyberte druh centrálního kamene
Akvamarín
Přibližná váha centrálního kamene
9,680
Přibližná váha všech kamenů
0.79000
Přibližná barva všech kamenů
G/H
Přibližná kvalita všech kamenů
SI1
Přibližná hmotnost šperku
8.3 g
ID
324905009B.AKV
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více