halada-logo
0
0 Kč

Náušnice s měsíčním kamenem a diamanty Baroque Romance

Oslavujte každý den s náušnicemi z 18kt růžového zlata, které zdobí diamanty a měsíční kámen bílý. Jejich jedinečný design a kvalitní provedení z nich dělají dokonalý doplněk pro každou příležitost. Šperk je součástí kolekce Blossoms.

Kolekce inspirovaná rozkvetlými sady a zahradami. Hlavní roli v ní ztvárňují barevné drahokamy s polokulatým brusem cabochon. Modré topazy, fialové ametysty, zelené chalcedony a další drahokamy jsou zasazené do prstenů, náušnic a přívěsků z bílého, žlutého a růžového zlata. Oblé tvary šperků i samotných kamenů jsou ztělesněním nadčasovosti a jemné ženské energie.

Společnost ALO diamonds vyrábí v Čechách šperky z diamantů a drahých kamenů už téměř 30 let. Každý šperk je tak originál a je také opatřen certifikátem pravosti a dodán v luxusním balení. Ať už vybíráte zásnubní prsten nebo diamantový náramek či náhrdelník, nedarujete s námi pouze šperk, ale také chytrou investici.

Vyberte druh centrálního kamene

měsíční kámen bílý

2 varianty
Vyberte váhu drahokamu

26.600 ct

1 varianta
267 531 Kč
od 267 531 Kč
    • luxusní balení a doprava zadarma
    • certifikát pravosti drahých kamenů
    • možnost vrácení do 14 dnů od převzetí
Vyberte barvu zlata
Růžové
Ryzost zlata
Au750
Vyberte druh centrálního kamene
měsíční kámen bílý
Přibližná váha centrálního kamene
26,600
Přibližná váha všech kamenů
0.86000
Přibližná barva všech kamenů
G
Přibližná kvalita všech kamenů
SI2
Přibližná hmotnost šperku
12.25 g
ID
334902000R.MKW
  • facebook
  • twitter

Ze stejné kolekce

Více než dvě desetiletí věnujeme úsilí zodpovědnému výběru vzácných materiálů, které používáme v našich špercích.

Objevte více