NÁUŠNICE

_________________

Sdílíte náš názor o tom, že náušnic není nikdy dost? Takových příležitostí, kam si je vzít, takových variací, jak je kombinovat s oblečením nebo s ostatními šperky. Náušnice jsou pomyslnou třešničkou na dortu každého dámského outfitu. A co teprve když jsou vyrobeny z ryzího 18kt zlata a opravdových diamantů, barevných kamenů nebo perel? Oči jsou rázem jiskřivější, pleť je jakoby jasnější a pyšná nositelka takových skvostů se okamžitě rozzáří. Prohlédněte si naši nabídku náušnic značek FOPE, CAPOLAVORO, SCHOEFFEL nebo MIKIMOTO.

Rozzařte se...

FOPE

Kromě komfortních a elegantních náramků, náhrdelníků a prstenů v naší nabídce najdete i náušnice FOPE Flex'it ve třech barvách 18kt zlata s diamanty, které dokážou své majitelce zajistit naprosto neodolatelný vzhled.

Náušnice FOPE exkluzivně v obchodech HALADA již od 61 100 Kč

SCHOEFFEL

Inspirací značky SCHOEFFEL zůstává jedinečná krása ženy – stejně tajemná jako mystická říše perel. Společnost upevnila své postavení uznávané luxusní značky v exkluzivní oblasti prvotřídních kultivovaných perel.

Náušnice SCHOEFFEL exkluzivně v obchodech HALADA od 5 000 Kč

MIKIMOTO

Japonská značka Mikimoto je synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Náušnice MIKIMOTO exkluzivně v obchodech HALADA od 8 000 Kč

CAPOLAVORO

V několika různých kolekcích nabízí CAPOLAVORO diamantové šperky i stylové klenoty s barevnými drahokamy.

Náušnice CAPOLAVORO exkluzivně v obchodech HALADA od 40 000 Kč


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz