NÁRAMKY

_________________

Smyslné ženské zápěstí přímo vybízí k tomu, aby bylo zvýrazněno nějakým pěkným doplňkem. Výjimečný šperk obtočený kolem zápěstí Vám spolehlivě zlepší náladu, kdykoliv na něm spočine Váš pohled. Nadčasové náramky z ryzího zlata s diamanty, barevnými kameny nebo perlami značek FOPE, CAPOLAVORO nebo MIKIMOTO jsou jako stvořené pro obdarování Vaší milované osoby, skvěle ovšem poslouží i když chcete potěšit sama sebe.

Dopřejte si dotek luxusu...

FOPE

Dokonale pružný, celozlatý, a přesto odolný náramek bez uzávěru FOPE Flex'it se nandavá a sundavá s lehkostí. Pro ty, které milují komfort, eleganci a více šperků najednou, jsou tu náramky FOPE ve třech barvách 18kt zlata s diamanty. 

Náramky FOPE exkluzivně v obchodech HALADA již od 30 000 Kč

MIKIMOTO

 Japonská značka Mikimoto je synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Náramky MIKIMOTO exkluzivně v obchodech HALADA již od 17 000 Kč

CAPOLAVORO

Velmi oblíbené jsou náramky CAPOLAVORO ze zlata nebo měkké kůže v módních barvách, jejichž krásu hravě umocňují barevné kameny či něžné briliantové přívěšky.

Náramky CAPOLAVORO exkluzivně v obchodech HALADA od 1 600 Kč


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz