JÖRG HEINZ

Originalita a výjimečnost


Německý klenotník Jörg Heinz dokázal své malé zlatnictví během 50 let proměnit v celosvětovou ikonu šperkařského světa. Podařilo se mu to hlavně díky mimořádně inovativnímu přístupu a neutuchající vášni pro detail i precizní ruční zpracování. V moderním ateliéru neustále vznikají nové kolekce originálních šperků, jejichž variabilní zpracování nemá v konkurenčních klenotnictvích obdoby.

Všichni mají
malé tajemství


Revolučním momentem, který proslavil celou značku, se v roce 1974 stalo představení patentovaného uzávěru Mystery Sphere. Dlouhá léta byly uzávěry přehlíženou a nejméně oblíbenou součástí šperku a Jörg Heinz přemýšlel, jak toto vnímání změnit. Výsledkem bylo malé mistrovské dílo v podobě propracovaného uzávěru, který tvoří dominantu celého šperku a lze ho měnit do různých vzhledů. Uzávěr se dostává do centra pozornosti a ukrývá tajemství tak lákavé, že si ho nebudete chtít nechat jenom pro sebe.

Pokaždé jiná,
ale vždy svá


Velkým hitem posledních let se stal také magický přívěsek Magic Pendant. Ukrývá až tři různé podoby, které můžete měnit jediným pohybem. Luxusní přívěsky jsou zdobené perlami, zlatem, platinou, diamanty i barevnými drahokamy. Majitelky šperků Jörg Heinz mají díky variabilnímu provedení možnost projevit svou kreativitu a mohou podobu svého přívěsku měnit třeba několikrát za den. Nadčasově jednoduchý vzhled pro každodenní nošení, vkusná a elegantní podoba pro obchodní jednání nebo honosná varianta na slavnostní události? Stačí vám jedinný šperk!

____________________________

Šperky JÖRG HEINZ

____________________________