SERAFINO CONSOLI

Serafino Consoli

Šperky, které vás donutí udělat "WOW".
Italská značka, která má sice řemeslo v DNA již po generace, miluje ale inovace a svými šperky boří veškeré konvence a porušuje pravidla. Vyrábí šperky univerzální velikosti, které se dají zmenšovat a zvětšovat, a dokonce přišli s kolekcí, která začíná novou éru šperků. Prsten se změní na náramek a zase zpět. Svou inovativní technologii si nechala firma patentovat.

Rodinný klenot

Značka Serafino Consoli, pojmenována po rodině zakladatele, se zrodila v roce 1959 a od samého počátku se věnovala hodinářství a výrobě šperků. Serafino, otec Ivana, Nadie a Raffaelly, měl ve své filozofii jasno. "Máte-li nápad, musíte jej dobře zasít a pečovat o svou úrodu s péčí, vynaložit veškeré úsilí a pozornost, která je nezbytná k tomu, aby sklizeň přinesla co nejlepší výsledek."

Kolekce Brevetto a Serafino

Byla zde silná touha nabízet zákazníkům vždy originální řešení. Ivan Consoli, stejně jako jeho otec před ním, zahájil svou podnikatelskou kariéru rozvojem tohoto konceptu: „Chci vytvořit něco, co ohromí, co vás přiměje říct ‚THAT'S WOW!‘. Tak se zrodily kolekce Brevetto a Serafino, které nabízí univerzální šperky, které padnou všem. Nyní jsou dostupné v nejlepších klenotnictvích po celém světě. K zakoupení v klenotnictví HALADA Pařížská.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz