Krásu květin, které nikdy neuvadnou, si můžete užívat každý den s novou sezónní limitovanou kolekcí Halada, kterou pro vás vytvořila Jenny Halada.

Dvorní návrhářka a dcera manželů Haladových nechala vyniknout krásu drahých kamenů v barvách jarní přírody v bílém, žlutém a růžovém zlatě. Svěže zelený peridot jako jarní tráva, topaz swiss v odstínu blankytně modrého nebe a citrín madeira sytě žlutý podobně jako první jarní květy.

Náhrdelník

15 975 Kč   |   634 €Náramek

9 075 Kč   |   360 €Náušnice

15 250 Kč   |   605 €Prsten

21 750 Kč   |   863 €Šperky uvedené v limitovaném množství můžete získat ve všech pěti pobočkách HALADA v Čechách a na Slovensku, a to buď samostatně nebo v cenově zvýhodněném setu (-10%). Ten tvoří náhrdelník, náramek a náušnice.

Navíc je možné objednat ve Vaší velikosti prsten, který ve všech třech barevných variantách. Skvěle se nosí díky příjemně designovanému tvaru. Je jemný, a přesto dostatečně výrazný. Vhodný na každý den a ke každému outfitu.

Pro náramek a náhrdelník zvolila Jenny řetízek typu „anker“, který se překrásně třpytí ve slunečních paprscích. Oba můžete nosit
ve variantě kratší či delší díky prodlužovacímu očku.

Jenny Halada ve špercích z nové jarní kolekce zachytila pohyb rozvíjejících se květů a každý z nich má ve svém středu zářivě barevný drahý kámen v kulatém brusu.

Přestože jsou naše provozovny z vládního nařízení stále uzavřeny, v případě zájmu o jarní kolekci Halada, která je k dostání pouze v limitovaném počtu kusů, Vám doporučujeme kontaktovat
Váš nejbližší butik HALADA a náš tým se o Vaši objednávku postará.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz