Jenny Halada

Jenny Halada Jewelry


Jenny Halada je dcerou zakladatelů stejnojmenné značky Halada s čtyřicetiletou tradicí. Má české a nizozemské občanství a vystudovala šperk v ateliéru K.O.V u Evy Eisler na pražském UMPRUM. Nyní je Jenny Halada hlavní designérkou šperkařského domu Halada.

Infinity Collection


Máte ráda astrologii a pohled na oblohu plnou hvězd? Jenny Halada představuje nové řady šperků Halada – Virgo, Libra, Triangulum a Aquarius, které doplňují stávající kolekci Infinity inspirovanou souhvězdími. Šperky jsou k dostání ve třech barevných variantách zlata a ozdobeny perlami.

Virgo


Kolekce je inspirovaná Botticelliho mistrovským dílem „Zrození Venuše“. Představuje krásu a ženskost v její nejčistší podobě. S výraznou bílou perlou Akoya ve svém středu je kolekce nadčasová a sofistikovaná a snadno nositelná pro každou příležitost.

Libra


Elegantní  řada Libra je oslavou mládí a svobodného ducha. Snoubí se v ní hravost, odvážnost, bezkonkurenční touha po životě a dobrodružství.

Triangulum


Všestranná kolekce s volitelným diamantovým osazením nabízí stejně jako ostatní kolekce Jenny Halada tři barevné varianty zlata. Triangulum lze nosit a přizpůsobovat tak, aby vyhovovalo vašim touhám a potřebám, a vrstvit dle vašich momentální nálady.

Aquarius


Jako zajatý poklad se perla Vodnáře blyští v centru vaší pozornosti, láskyplně objímaná ze všech stran spirálovitými tvary ze zlata.


HALADA spol. s r.o., IČ: 06942181, +420 733 710 384, halada@halada.cz