AUGUST GERSTNER

Celoživotní partnerství


Na světě neexistuje nic hodnotnějšího, než je láska a rodina. Stejně pečlivě, jako si vybíráte životního partnera, byste měli vybírat i snubní prsteny. Symbol magického spojení a zároveň překrásný šperk bude vás i vašeho partnera doprovázet ode dne svatby po dlouhé roky a desetiletí. Vyberte si proto kvalitní prsten s nadčasovým designem, který vás bude stále těšit.

Unikátní „prsteny života“


Známé německé klenotnictví AG Gerstner dobře ví, že každá láska je speciální a jedinečná. Všechny páry jsou unikátní, a Gerstner proto přichází se širokou škálou nejrůznějších kolekcí snubních prstenů, aby si mohl vybrat opravdu každý. Nadčasové i klasické, inovativní a hravé i avantgardně jednoduché, vždy však bezkonkurenčně harmonické a krásné. Provedou vás životem a díky tomu jim ve společnosti Gerstner přezdívají „prsteny života“.

Šestá generace klenotníků


Gerstner vyrábí oblíbené snubní prsteny již  přes 150 let. Je tak nejstarším a zároveň i největším klenotnictvím tohoto zaměření v Německu. Může se pochlubit více než 10 miliony jedinečných prstenů, které doprovázejí spokojená manželství po celém světě. Za každým kroužkem stojí bezkonkurenční zkušenosti, nadstandardní péče a spousta vášně. Gerstner pak může garantovat nebývalou kvalitu materiálů, vytříbený design i skvostný výsledný šperk.

_____________________________

Vyberte si ten pravý

_____________________________