menu

Služby značky HALADA

Poradenství na nejvyšší úrovni
V oblasti šperků jsme odborníky. Nechte se vést našimi asistenty prodeje a ponořte se do světa třpytu a luxusu. Náš odborně vyškolený personál vás ochotně zasvětí do tajemství diamantů, barevných kamenů a perel.

Certifikáty pravosti
Za kvalitu svých produktů ručíme. Každý u nás zakoupený šperk dodáváme s certifikátem pravosti, za který ručíme svým jménem. Diamanty o velikostech větších než 0,50 ct jsou každý opatřen mezinárodním certifikátem. To je příslib značky HALADA.

Obdarujte své milované!
Přejete si výjimečný servis? U nás je to samozřejmost! Dárky vám individuálním způsobem zabalíme a osobně doručíme na určenou adresu, ať už domů, do firmy či do hotelu. Zároveň seženeme i tu nejkrásnější kytici ve městě.

Obchody HALADA
Své nákupy či opravy si na přání můžete vyzvednout v pobočkách v Praze, Brně nebo Karlových Varech podle.

Inspirace
V oblasti šperků neustále sledujeme nejnovější trendy, jednou ročně je uspořádáme do exkluzivního katalogu HALADA a doručíme na vaši adresu. I během roku je stále co objevovat prostřednictvím našich sezonních nabídek, o nichž průběžně informujeme.

Zlatnická dílna
Žijeme šperky, a proto vás zveme do naší zlatnické dílny, kde nabízíme veškerý servis našich zlatnických mistrů. Ať už jde o opravu anebo zhotovení jedinečného šperku, právě zde se vaše sny stanou skutečností.