menu

Služby zlatnické dílny

HALADA
Rodinná vášeň pro šperk

HALADA Rodinná vášeň pro šperk

Smysl pro krásu, síla prožitku a vášeň pro vše, co život přináší, daly vzniknout příběhu jménem „Halada“, příběhu rodinného šperkařství, jehož úspěch je postaven na tradičních hodnotách. Vzájemné porozumění, otevřenost novým věcem, schopnost se nadchnout, ale i serióznost a smysl pro obchod a podnikání jsou vlastnosti, bez nichž by šperkařství nesoucí rodinné jméno nebylo tím, čím je.

Na začátku příběhu stál cit pro design, krásu přírodního materiálu i pro jeho vypovídací schopnosti. Cesty za poznáním vzdálených krajů, kultur, zvyklostí a lidí daly práci s kameny a vzácnými kovy hlubší smysl. Umožnily v plné míře naplnit poslání šperku, který není pouze luxusním předmětem.

Invence designéra a zručnost tvůrce spojená se sdělením ukrytém v drahém kameni a vzácném kovu i citlivý a profesionální způsob, kterým se šperk dostává k zákazníkovi, jsou neoddělitelnými předpoklady úspěchu každého šperku.

Šperkařství Halada ctí všechny tyto atributy a šperky, které přináší svým zákazníkům, naplňují tuto trojjedinou roli v plné míře. Kvalita materiálu doložená certifikáty, pečlivý výběr z kolekcí renomovaných značek i vlastní tvorba splňují náročná kritéria kladená na šperk.

K trvalé hodnotě šperku přispívá i způsob, jakým je prezentován a prodáván a péče, která je mu věnována. Těmto zásadám přikládá šperkařství Halada stejný význam jako kvalitě materiálu a designu.

Kamenné obchody v prestižních lokalitách a profesionálové s osobním přístupem ke každému zákazníkovi i následná péče o šperk jsou cennou devizou rodinného podnikání a součástí know-how.

Na Vás, kdo jste si cestu ke šperkům Halada našli, i na Vás, kteří teprve přijdete, se těšíme ve třech prodejnách v České republice.