menu

NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA

15.03.2017

Hra lásky 

Citová hravost lásky. Nekonečné proměny pocitu, kterým se řídí každá lidská činnost. M'AMA NON M'AMA - italská obdoba „Má mě rád, nemá mě rád“ - je výrazem něžného, avšak uličnického dialogu mezi milenci v mladistvé kolekci elegantně jednoduchých kousků, delikátně malých a poutavě barevných. Kulaté tvary s malými zaoblenými kamínky, které lze skládat, dávat dohromady a zase rozebírat dle přání a představ každého člověka, hovoří zcela charakteristickým jazykem značky Pomellato, jehož hlavními pilíři jsou barvy a hladkost.

Láska je grandiózní, což platí dvojnásob pro její nejmenší gesta. U kolekce M'AMA NON M'AMA na velikosti záleží: čím menší, tím lepší. Čas je nevyřčenou, přesto všudypřítomnou hodnotou, která kolekci dodává mimořádnou auru: prstýnek M'AMA NON M'AMA bude po určité chvíli vybízet k pořízení dalších prstýnků, protože jej lze doplňovat o stále nové a nové; a postupně tak odkrývat jednotlivé kapitoly odvíjejícího se milostného příběhu, sledovat všechny jeho proměny a zvraty.

Kolekce M'AMA NON M'AMA byla představena v roce 2009 a začala devíti prsteny. Devíti kameny pro devět emocí vyjádřených devíti barvami jako způsob, jak své srdce navléknout na prst. Slovní zásoba je dána, zatímco výběr výrazových prostředků je ponechán na rozmaru zákazníka. Hessonit, ametyst, peridot, londýnský modrý topaz, červený turmalín, měsíční kámen, zelený turmalín, granát a iolit vyjadřují vášeň, touhu, žárlivost, něhu, lásku, radost, naději, potěšení a nostalgii. Ozdoba prstu se tak stává výkladní skříní našich pocitů, které lze demonstrovat vizuálně i dotykem.

A jak léta postupovala, přibývalo stále více nových prvků a doteků: hnědé diamanty a barevná pavé; přívěsky a náušnice. Kolekce na rok 2017 dále posiluje ducha M'AMA NON M'AMA. Rozměry a design jsou od základu upraveny ve snaze nabídnout kousky plné půvabu a křehkosti. Pro tuto edici byly vybrány ametyst, peridot, londýnský modrý topaz, měsíční kámen a granát – pět prstenů s různobarevnými kameny a pavé z bílých diamantů. Vůbec poprvé jsou do nabídky zařazeny náramky, a to v pěti variacích s kameny různých barev. Upevňovací mechanismus ukrytý pod kabošonem je velmi snadno ovladatelný – stačí jedno cvaknutí a pružný náramek se zpevní a ani se nehne.

NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA
  • NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA
  • NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA
  • NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA
  • NOVÉ KOLEKCE POMELLATO: M'AMA NON M'AMA