menu

Naše značky

HALADA Bron Christian Bauer Gellner Leo Wittwer Niessing Pomelato Schoeffel
Capolavoro Fope Gerstner Jörg Heinz Mikimoto Noor Pomelato 67
Capolavoro Capolavoro

Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“ a dokonale vystihuje filozofii značky. V několika různých kolekcích Capolavoro nabízí diamantové šperky i stylové klenoty s barevnými drahokamy. Velmi oblíbené jsou náramky ze zlata nebo měkké kůže v módních barvách, jejichž krásu hravě umocňují barevné kameny či něžné briliantové přívěšky.

Bron Bron

Absolutně ženské, dokonale zpracované a s drahými kameny v nekonečné paletě barev. Tím se vyznačují šperky nizozemské značky Bron s více než stoletou tradicí. Tvůrčí tým Bron věří v ryzost a krásu přírodních materiálů a ve svých kolekcích přináší vzájemně kombinovatelné šperky, snoubící klasické linie se současnými barevnými trendy.

AG Gerstner AG Gerstner

„Tradice zavazuje.“ Tímto heslem se již šestou generaci řídí rodinná společnost August Gerstner, jeden z nejstarších a největších tvůrců snubních prstenů na světě. Prsteny nesoucí monogram AG jsou více než 150 let zárukou precizní zlatnické práce a nadčasového provedení. Při jejich výrobě používá značka Gerstner ušlechtilé slitiny zlata a platiny s nejvyšší tvrdostí pro dosažení maximální odolnosti.

Niessing Niessing

Originální minimalistický design, nebývalá technická zdatnost a experimentální přístup ke zlatnické práci proslavil tvůrčí atelier Niessing po celém světě. Po 140 letech od založení je dnes oceňován pro zlatnickou zručnost, díky které vznikají opravdová umělecká díla. Filozofií značky Niessing je, aby šperk přirozeně zdůrazňoval sílu osobnosti a stal se nevyčerpatelným zdrojem radosti. Úspěch značky dokládá několik získaných ocenění Red Dot za výjimečný design šperkových kolekcí Niessing.

Gellner Gellner

„Fascinace perlami.“ Kolekce šperků Gellner spojuje klasický styl s moderními trendy a harmonicky snoubí jemné kultivované perly s módním designem. Joerg Gellner z druhé generace rodinné firmy pečlivě vybírá perly v souladu se svou vizí krásy. Klenoty značky Gellner jsou ztělesněním fascinace oceánem a lásky ke šperkům. Vyjadřují ducha perly.

Pomellato Pomellato

Milánskou značku Pomellato založil v roce 1967 Pino Rabolini, který přišel s revolučním konceptem prêt-à-porter – kreativních šperků určených ke každodennímu nošení. Pomellato si záhy získalo obrovskou popularitu a dnes je čtvrtou nejvýznamnější klenotnickou značkou v Evropě, vyhledávanou pro svůj charakteristický design a použití barevných drahokamů vybroušených do unikátních tvarů.

Schoeffel Schoeffel

„Ryzí luxus. Od roku 1921.“ Již čtvrtá generace rodinné společnosti je okouzlena půvabem perel a perlových šperků. Pod vedením Tillo Schoeffela společnost upevnila své postavení uznávané luxusní značky v exkluzivní oblasti prvotřídních kultivovaných perel. Inspirací značky Schoeffel zůstává jedinečná krása ženy – stejně tajemná jako mystická říše perel.

Leo Wittwer Leo Wittwer

Šperk Leo Wittwer – velkolepý, ale také elegantní a nenucený. Propojení klasických linií a módního designu přitahuje milovníky luxusních, řemeslně propracovaných šperků této značky. K ikonickým modelům patří kříže Leo Wittwer, jedinečně kombinující zlato a diamanty v mnoha stylových provedeních.

Noor Noor

Podle pověsti přinášejí diamanty štěstí a značka Noor, jejíž inspirací se stal legendární diamant Koh-i-noor, oslavuje tyto kameny světla v každém svém šperku. Diamanty značky Noor totiž září nejen na povrchu, ale také na vnitřní straně každého šperku. Exkluzivní design a precizní zpracování dává možnost pocítit magickou sílu diamantu na vlastní kůži.

Mikimoto Mikimoto

„Chtěl bych ozdobit všechny ženy na světě perlami,“ prohlásil Kokichi Mikimoto, přezdívaný král perel, když v roce 1893 vypěstoval vůbec první kultivovanou perlu. Dnes je japonská značka Mikimoto synonymem pro nejdokonalejší Akoya perly a perly jižních moří, a je uznávaná pro nadčasové řemeslné zpracování šperků zdobených diamanty a kultivovanými perlami nejvyšší kvality.

Fope Fope

Italská značka Fope je od roku 1929 symbolem elegance, řemeslné zručnosti a experimentu. Dnes již čtvrtá generace hrdě pokračuje v tradici rodinné firmy a nepřestává překvapovat tvůrčím inovačním přístupem. Patentované náramky Flex´It se díky své technologii staly světovým bestsellerem. Dokonale pružný, celozlatý, a přesto odolný náramek bez uzávěru se tak snadno navléká a svléká.

Christian Bauer Christian Bauer

„Vášeň pro skutečné hodnoty – od roku 1880.“ Snubní a zásnubní prsteny Christian Bauer oslovují zákazníky špičkovým zpracováním, ve kterém se zrcadlí bohatá historická tradice a moderní inovativní pojetí. Christian Bauer pracuje pouze s nejkvalitnějšími materiály zlata a platiny a s nejexkluzivnějšími diamanty. V duchu svého předsevzetí vytvářet výjimečné šperky pro výjimečné životní okamžiky.

Jörg Heinz Jörg Heinz

Jörg Heinz pronikl do světa šperků v roce 1974 vynálezem patentovaného vyměnitelného uzávěru. Skrytým zamykacím mechanismem uzávěru lze náhrdelník přizpůsobit k různým účelům. Mezinárodní obdiv si získal přepychový uzávěr „Mystery Sphere“ a unikátní přívěs „Magic Pendant,“ které promění náhrdelník v exkluzivní klenot slibující nejedno okouzlující překvapení. K nejnovějším kreacím značky patří prsten „Mystery Ring,“ který jemným cvaknutím odhalí dva kompletně odlišné vzhledy.

Pomellato 67 Pomellato 67

Kolekce stříbrných šperků Pomellato 67 byla vytvořena u příležitosti výročí 45 let od vzniku značky Pomellato. Odráží ducha konce nespoutaných šedesátých let a přináší zpět nejúspěšnější modely Pomellato, dříve vytvořené ve zlatě, nyní se vracející ve stříbře, větší velikosti a rafinované eleganci.

HALADA HALADA

Perly, diamanty, barevné drahokamy, zásnubní a snubní prsteny… Již více než dvacet let je na českém trhu klenotnictví HALADA synonymem luxusní elegance a zárukou mimořádné kvality. Rodinná firma, kterou od počátku pohání láska k řemeslu, si důvěru zákazníků vydobyla odbornou znalostí, špičkovým servisem a především bohatou nabídkou okouzlujících šperků.